Sportcafé bij FC RDC

Graag nodigen wij namens De Vrienden van FC RDC onze sponsoren, leden en andere belangstellenden uit voor een interactief sportcafé op woensdag 27 september a.s. in ons clubhuis.

Tijdens deze avond zullen Jan-Dirk van der Zee (directeur amateurvoetbal KNVB), Leon Vlemmings (trainer/coach Go Ahead Eagles) en Edwin Lugt (voorzitter Go Ahead Eagles) door spreekstalmeester en journalist Robert Heukels aan de tand gevoeld worden over de ontwikkelingen binnen het amateur- en profvoetbal en meer specifiek in Deventer en bij Go Ahead Eagles.

Graag ontvangen wij u op woensdag 27 september in ons clubhuis vanaf 19.30 uur. De officiële start van de avond is om 20.00 uur.

De entree is op basis van een vrije gift. De betreffende gift wordt door De Vrienden van FC RDC beschikbaar gesteld aan de crowdfundingactie voor de herinrichting van ons clubhuis. Hierover volgt binnenkort nadere informatie.

Wij hopen u de 27e september op ons sportpark te mogen begroeten!

 

Met vriendelijke groeten,

 

Bestuur Stichting De Vrienden van FC RDC