Het is gelukt !

We hebben het onwaarschijnlijke waar gemaakt !

Geheel op eigen kracht en door donaties van meer 130 (oud)leden, crowdfunders, bedrijven en anderen die onze vereniging een warm hart toedragen hebben we meer dan € 26.000 ingezameld in 4 weken tijd. Dat is absoluut fantastisch en vanuit de Rabobank is ook aangegeven dat er niet eerder een dergelijk bedrag is gedoneerd via een dergelijke campagne als de onze. Een groot compliment en woord van dank dus aan alle donateurs, maar zeker ook aan het crowdfunding campagne team. Zij hebben gezamenlijk een fantastische mix van activiteiten samengesteld die tot dit resultaat geleid heeft. De kern van dat campagneteam bestaat uit: Monique van Galen, Marc Brouwer, Mustafa Güler, Michel Voortman, Lammert van Keulen, Thejo de Boer, Ge Broeknellis, Marcel Evers en ondergetekende. De rollen van Ronald Savelkoel, Erik Holtkamp, Paul van Gurp en Gerard Holtkamp op de achtergrond mogen echter ook niet onbenoemd blijven. Natuurlijk ook dank aan Wim Deunk en alle barvrijwilligers, maar ook de teams/trainers/leiders/ouders/verzorgers/technici die de organisatie van de diverse actiedagen/acties voor hun rekening hebben genomen. Dank ook aan de muzikanten van 2Duwo en het gelegenheidsduo (of trio ?) Karin & Peter. Hulde ook aan onze jeugdleden die van De Grote Clubactie een groot succes maken en zo hun steen bijdragen. Het risico van veel mensen noemen is dat we er ongetwijfeld een paar vergeten, maar dat wordt ons hopelijk vergeven. We zijn 1 vereniging en we zijn iedereen even dankbaar. Nu gezamenlijk op weg naar de realisatie van onze plannen. We hopen dat u daarbij ook een handje wilt helpen, want een deel zal zelfwerkzaamheid zijn. De voorlopige eindstand van de stoeltjesactie is als volgt; we hebben 108 stoeltjes van de beschikbare 120 stoeltjes verkocht – ook dat is een prachtresultaat. Hopelijk worden de laatste 12 stoeltjes de komende paar weken nog verkocht. We zullen de stoeltjes sowieso in de winterstop gaan monteren.
Namens het campagneteam nogmaals dank aan alle betrokkenen. Het was een feestje dit samen met jullie allemaal te hebben mogen doen en het geeft de kracht van onze vereniging aan.

Keep on rockin’ !

Met vriendelijke groeten,
Namens het campagneteam,

Barry Stegeman