Verslag FC RDC JO17-2 vs Heino JO17-3

Op 28-09 trad FC RDC JO17-2 thuis aan tegen Heino JO17-3.
Hoewel ons team voortvarend uit de startblokken kwam en inmiddels enkele goede mogelijkheden onbenut had gelaten, was het onverwachts Heino dat de leiding nam 0-1. RDC liet zich niet van de wijs brengen en bleef met strijd en passie het doel van de tegenstander bestoken. Voor rust werd er orde op zaken gesteld door 2 doelpunten van Brendon en 1 doelpunt van Giel.
Ruststand 3-1.
Na rust hetzelfde spelbeeld, echter we verzuimden de 4-1 te maken. Daardoor werd het spannend en golfde het spel op en neer. Tom, doelman van JO15-1 (Casper was geblesseerd), hield ons team met enkele puike reddingen op de been. Jaïr scoorde vervolgens de 4-1. Meteen daarna kwam Heino terug tot 4-2. Brendon zorgde voor het slotaccoord door de 5-2 te scoren. Prima resultaat behaald door de mannen met hard werken, de eerste drie punten zijn binnen!

Chris Broersma
Trainer/coach FC RDC JO17-2