Actie jeugdleden 100% zichtbaar

Al onze jeugdleden 100% zichtbaar!

Op 27 oktober wordt de klok een uur terug gezet. Het is dan eerder donker. Dus ook wanneer onze jeugdleden op de fiets naar FC RDC gaan. Dit kan voor gevaarlijke situaties zorgen als ze niet goed zichtbaar zijn voor andere weggebruikers. Veilig Verkeer Nederland en 100% Football gaan hier van 28 t/m 31 oktober aandacht voor vragen met de actie “100% zichtbaar naar je voetbalclub”.

Jeugdleden zichtbaar door 100% Football
100% Football en Veilig Verkeer Nederland zullen op donderdag 31 oktober aan het begin van de avond bij FC RDC komen. Het promotieteam bestaat uit medewerkers van Veilig Verkeer Nederland en 100% Football. “Zorg dat je goed zichtbaar bent”, is de boodschap. We gaan controleren of de spelers goede verlichting hebben en waar nodig ter plekke nieuwe fietslampjes monteren. Ook gaan we met een nieuwe lichtgevende spray zorgen voor extra zichtbaarheid. Uniek en net op de markt, we verwachten dat de jeugdleden dit erg leuk gaan vinden. Zie bijgaand filmpje van deze coole verlichtingsspray. Dit is dus een leuke actie voor jullie jeugdleden!