Corona maatregelen seizoen 20-21

Het bestuur van FC RDC heeft nieuwe corona-richtlijnen opgesteld. Er zijn er nieuwe verplichtingen. Denk aan het registeren van bezoekers van ons clubhuis. We zijn heel blij dat Daxis-ict ons hierbij helpt. Bezoekers kunnen via een QR-code hun gegevens invullen. Dat is gezien de privacyregels veel beter dan het invullen van je gegevens op een papier. De gegevens worden alleen beschikbaar gesteld voor een GGD-contactonderzoek (op verzoek van de GGD) en blijven maximaal 14 dagen beschikbaar. De QR-codes zijn op meerdere plekken in het clubhuis te vinden.

We hebben een paar weken geleden een aantal basisregels gecommuniceerd. In de afgelopen periode hebben we gemerkt dat de meeste leden zich prima aan onze regels houden. Een minderheid blijkt minder goed mee te werken. Dat betreuren wij. Het bestuur vraagt iedereen om de protocollen na te leven. Het gaat om de gezondheid van onze leden en onze bezoekers. En we willen voorkomen dat we niet meer mogen voetballen. Alleen samen gaat het ons lukken.

Klik hier voor de coronarichtlijnen (per 28 augustus 2020):

Clubhuis

Wedstrijden en kleedkamers

Het bestuur van FC RDC