De Vrienden van FC RDC gaan weer op reis!!

Vlak voor corona uitbrak was het laatste reisje van De Vrienden naar VFL Osnabrück en de Foute Party in Roden (Drenthe). Het lijkt ons dan ook een goed plan om volgens goed gebruik zo’n 2 jaar later weer op reis te gaan. Onze vaste reisgenoten weten inmiddels dat dit altijd garant staat voor gezelligheid en verrassend vermaak met voor ieder wat wils.

Uw reisleider is alweer druk met geplande activiteiten bezig, die nog niet volledig ingevuld zijn. Wat al wel bekend is, is de datum en de bestemming. Op zaterdag 26 februari 2022 rond de middag vertrekken we vanaf ons clubhuis met “vaste/huis”-“chauffeur Edgar van SW Tours richting het Belgische (Limburg) Hasselt, een bruisende studentenstad vlak over de grens.

Na het bezoeken van onze activiteit (verrassing 1) kan een ieder het zo laat/vroeg maken als hij/zij wil (verrassing 2), want op loopafstand ligt ons hotel Holiday Inn Express, waar de volgende ochtend een uitgebreid ontbijt op ons wacht. Op zondag wacht een volgende activiteit (verrassing 3) en bezoeken we aansluitend een voetbalmatch, waarvoor enkele contacten nog lopen (verrassing 4). En, zoals u gewend bent, kiezen we liever niet voor de doorsnee wedstrijd/stadion. Moe, maar voldaan keren we vervolgens huiswaarts waar we rond 21.30 uur weer bij ons clubhuis zullen arriveren.

Houdt u rekening met kosten van circa EUR 125 per persoon, waarbij vervoer, activiteiten en logies + ontbijt inbegrepen zijn.

Om e.e.a. goed voor te bereiden vragen we u ons uiterlijk 1 december a.s. te laten weten of u mee gaat. Dit kan door dit te mailen naar: vrienden@fcrdc.nl.

Wij hebben er weer veel zin an ………………………….. u ook ??

Bestuur Vrienden van FC RDC