Bestuur

Bestuur FC RDC

Paul van Gurp  (tijdelijk) Voorzitter  voorzitter@fcrdc.nl 
Wim Korte  Secretaris  secretaris@fcrdc.nl 
Eelko van Pluuren Penningmeester  penningmeester@fcrdc.nl 
Vacant  Jeugdvoetbal   
Karel Turfboer  Voetbalcommissie  voetbalcommissie@fcrdc.nl 
Paul van Gurp  Commissies  commissies@fcrdc.nl 
Jan-Hein Streppel  Sponsoren  sponsoring@fcrdc.nl 
Henk Kievit  Kledinglease & Materialen  kledinglease@fcrdc.nl 

Nieuws van het bestuur

UITNODIGING ALV 16 december 2019

ALGEMENE LEDENVERGADERING Maandag 16 december 2019, aanvang 20.00 uur Locatie : clubhuis FC RDC AGENDA: 1. Opening door de voorzitter ...
Verder Lezen

Jeugdcommissie FC RDC

Het bestuur is zeer verheugd om te melden dat FC RDC een nieuwe jeugdcommissie heeft. Suzanne van Lochem, Ansje Bos, ...
Verder Lezen

Reminder: Thomasvaer en Pieternel

Een paar weken geleden hebben we alle leden opgeroepen om een bijdrage te leveren aan Thomasvaer en Pieternel. De vraag ...
Verder Lezen

Jacob Ensing na dit seizoen weg bij FC RDC

FC RDC en hoofdtrainer Jacob Ensing nemen na dit seizoen afscheid van elkaar. Ensing is bezig aan zijn tweede seizoen ...
Verder Lezen

SNERTLOOP FC RDC 2020

Beste leden van FC RDC, partners, familieleden en kennissen, Op zaterdag 4 januari wordt alweer de 40ste editie van de ...
Verder Lezen

Nieuwe lampen in de kantine

De nieuwe lampen zijn deze week opgehangen. Barend van de Worp heeft een grote bijdrage geleverd bij in het elkaar ...
Verder Lezen

Actie jeugdleden 100% zichtbaar

Al onze jeugdleden 100% zichtbaar! Op 27 oktober wordt de klok een uur terug gezet. Het is dan eerder donker ...
Verder Lezen

Reminder: woensdag 16 oktober a.s. Jack de Gier, Bas Nijhuis en Bert van Losser bij FC RDC

Op woensdag 16 oktober a.s. maken GA-Eagles trainer Jack de Gier, internationaal toparbiter Bas Nijhuis en RTV Oost presentator (en ...
Verder Lezen

Save The Date: woensdag 16 oktober as: Jack de Gier, Bas Nijhuis en Bert van Losser bij FC RDC

Op woensdag 16 oktober a.s. maken GA-Eagles trainer Jack de Gier, internationaal toparbiter Bas Nijhuis en RTV Oost presentator (en ...
Verder Lezen

Passend Voetbal

Binnen FC RDC willen wij als bestuur inventariseren of er belangstelling/behoefte of misschien wel noodzaak is om samen met de ...
Verder Lezen