Bestuur

Bestuur FC RDC

Paul van Gurp  (tijdelijk) Voorzitter  voorzitter@fcrdc.nl 
Wim Korte  Secretaris  secretaris@fcrdc.nl 
Eelko van Pluuren Penningmeester  penningmeester@fcrdc.nl 
Vacant  Jeugdvoetbal   
Karel Turfboer  Voetbalcommissie  voetbalcommissie@fcrdc.nl 
Paul van Gurp  Commissies  commissies@fcrdc.nl 
Jan-Hein Streppel  Sponsoren  sponsoring@fcrdc.nl 
Henk Kievit  Kledinglease & Materialen  kledinglease@fcrdc.nl 

Nieuws van het bestuur

UITNODIGING ALV – 6 juli 2021

ALGEMENE LEDENVERGADERING Dinsdag 6 juli 2021, aanvang 20.00 uur Locatie : DIGITAAL Gelet op de nog geldende corona-maatregelen, alsmede de ...
Verder Lezen

Overlijden Roel Zweers

Op zaterdag 6 maart ontvingen wij het trieste nieuws, dat ons Lid van Verdienste ROEL ZWEERS in de leeftijd van ...
Verder Lezen

Kick Maatman nieuwe Hoofd Voetbalzaken bij FC RDC

Nadat Albert Broekhuis aangaf na dit seizoen te stoppen als Hoofd Opleidingen is de Technische Commissie aan de slag gegaan ...
Verder Lezen

Albert Broekhuis stopt als hoofd opleidingen van FC RDC

Na 3 seizoenen heeft Albert besloten om met ingang van het komende seizoen te stoppen als Hoofd Opleidingen van FC ...
Verder Lezen

Registreren i.v.m. Corona

Het bestuur van FC RDC heeft nieuwe corona-richtlijnen opgesteld. Er zijn er nieuwe verplichtingen. Denk aan het registeren van bezoekers ...
Verder Lezen

Start seizoen 2020-21 en Corona

Het voetbalseizoen gaat weer van start. Er mag weer door alle leden getraind en gevoetbald worden. En het clubhuis mag ...
Verder Lezen

Clubhuis FC RDC blijft komende weken geopend!

Het was fijn elkaar de afgelopen weken weer in het clubhuis te kunnen ontmoeten. Daarom is besloten om tot het ...
Verder Lezen

Uitnodiging ALV – 8 juli 2020

ALGEMENE LEDENVERGADERING Woensdag 8 juli 2020, aanvang 20.00 uur Locatie : kantine FC RDC AGENDA: 1. Opening door de voorzitter ...
Verder Lezen

Zomerchallenge bij TC De Schapekolk

Tennisclub De Schapekolk is onze buurman op Sportpark Borgele. Deze club heeft een mooie actie die we graag bij onze ...
Verder Lezen

Speel de FC RDC Corona Quiz

Door het Coronavirus zijn we allemaal wat meer gebonden aan huis. De protocollen schrijven voor om veel thuis te blijven ...
Verder Lezen