Bestuur

Bestuur FC RDC

Paul van Gurp  (tijdelijk) Voorzitter  voorzitter@fcrdc.nl 
Wim Korte  Secretaris  secretaris@fcrdc.nl 
Eelko van Pluuren Penningmeester  penningmeester@fcrdc.nl 
Vacant  Jeugdvoetbal   
Karel Turfboer  Voetbalcommissie  voetbalcommissie@fcrdc.nl 
Paul van Gurp  Commissies  commissies@fcrdc.nl 
Jan-Hein Streppel  Sponsoren  sponsoring@fcrdc.nl 
Henk Kievit  Kledinglease & Materialen  kledinglease@fcrdc.nl 

Nieuws van het bestuur

FC RDC en corona (5 april 2020)

Beste leden van FC RDC, Hier weer een corona-bericht van mijn kant. De ontwikkelingen gaan snel. In mijn vorig bericht ...
Verder Lezen

FC RDC en Corona 2

Beste leden van FC RDC, Vorige week donderdag melde ik dat alle wedstrijden en trainingen tot eind maar zijn afgelast ...
Verder Lezen

Maatregelen i.v.m. Corona

Beste leden van FC RDC, Het kabinet heeft aanvullende maatregelen aangekondigd betreffende het coronavirus. Het bestuur is donderdagavond bijeengekomen om ...
Verder Lezen

Upgrade kastenwand

Hierbij een aantal foto’s van de kastenwand. De vitrines krijgen meer vorm doordat folie met een historische foto’s zijn aangebracht, ...
Verder Lezen

ZATERDAG 4 JANUARI 2020 : NIEUWJAARSBIJEENKOMST FC RDC

AANVANG 16.00 UUR Inloop vanaf 15.30 UUR PROGRAMMA : * HULDIGING LEDEN * OPTREDEN THOMASVAER & PIETERNEL * MUZIEKBAND : ...
Verder Lezen

UITNODIGING ALV 16 december 2019

ALGEMENE LEDENVERGADERING Maandag 16 december 2019, aanvang 20.00 uur Locatie : clubhuis FC RDC AGENDA: 1. Opening door de voorzitter ...
Verder Lezen

Jeugdcommissie FC RDC

Het bestuur is zeer verheugd om te melden dat FC RDC een nieuwe jeugdcommissie heeft. Suzanne van Lochem, Ansje Bos, ...
Verder Lezen

Reminder: Thomasvaer en Pieternel

Een paar weken geleden hebben we alle leden opgeroepen om een bijdrage te leveren aan Thomasvaer en Pieternel. De vraag ...
Verder Lezen

Jacob Ensing na dit seizoen weg bij FC RDC

FC RDC en hoofdtrainer Jacob Ensing nemen na dit seizoen afscheid van elkaar. Ensing is bezig aan zijn tweede seizoen ...
Verder Lezen

SNERTLOOP FC RDC 2020

*** Ruim 80 aanmeldingen, laatste kans (weekend van 21 dec) om je naam op het startnummer te krijgen!! *** Beste ...
Verder Lezen