Bestuur

Bestuur FC RDC

Paul van Gurp  (tijdelijk) Voorzitter  voorzitter@fcrdc.nl 
Wim Korte  Secretaris  secretaris@fcrdc.nl 
Eelko van Pluuren Penningmeester  penningmeester@fcrdc.nl 
Vacant  Jeugdvoetbal   
Karel Turfboer  Voetbalcommissie  voetbalcommissie@fcrdc.nl 
Paul van Gurp  Commissies  commissies@fcrdc.nl 
Jan-Hein Streppel  Sponsoren  sponsoring@fcrdc.nl 
Henk Kievit  Kledinglease & Materialen  kledinglease@fcrdc.nl 

Nieuws van het bestuur

Uitnodiging ALV – 8 juli 2020

ALGEMENE LEDENVERGADERING Woensdag 8 juli 2020, aanvang 20.00 uur Locatie : kantine FC RDC AGENDA: 1. Opening door de voorzitter ...
Verder Lezen

Zomerchallenge bij TC De Schapekolk

Tennisclub De Schapekolk is onze buurman op Sportpark Borgele. Deze club heeft een mooie actie die we graag bij onze ...
Verder Lezen

Speel de FC RDC Corona Quiz

Door het Coronavirus zijn we allemaal wat meer gebonden aan huis. De protocollen schrijven voor om veel thuis te blijven ...
Verder Lezen

Overlijden erelid Rinus ten Kleij

Afgelopen week bereikte ons het droeve bericht dat op woensdag 13 mei 2020 ons ERELID, de heer RINUS TEN KLEIJ ...
Verder Lezen

FC RDC en Corona: Trainingen, Voedselbank en Clubhuis (9 mei 2020)

Trainingen jeugd Vrijdagavond 7 mei hebben Suzanne van Lochem, Albert Broekhuis, Karel Turfboer en ondergetekende (het ‘coronateam’ van FC RDC) ...
Verder Lezen

Herstart voetbal FC RDC (vanaf 6 mei)

We mogen weer starten met voetbaltrainingen. Dat is fijn voor onze jeugdspelers die al een hele tijd niet mogen voetballen ...
Verder Lezen

FC RDC en Corona (27 april 2020)

Beste leden van FC RDC, Hier weer een bericht van de voorzitter. We mogen van het kabinet weer langzamerhand beginnen ...
Verder Lezen

FC RDC en Corona (19 april 2020)

Beste leden van FC RDC, Hier weer een bericht van de voorzitter. Het is voor het bestuur heel vreemd om ...
Verder Lezen

FC RDC en Corona (5 april 2020)

Beste leden van FC RDC, Hier weer een corona-bericht van mijn kant. De ontwikkelingen gaan snel. In mijn vorig bericht ...
Verder Lezen

FC RDC en Corona (21 maart 2020)

Beste leden van FC RDC, Vorige week donderdag melde ik dat alle wedstrijden en trainingen tot eind maar zijn afgelast ...
Verder Lezen